NOAS

Işığını değiştir, dünyayı değiştir!

NOAS markası YUSEM LED ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. ‘ nin tescilli markası olarak 2010 yılında “ışığı değiştir,dünyayı değiştir” sloganıyla Karaköy’de faaliyete geçmiştir. NOAS markasının kurulduğu tarihten bu yana temel ilkesi sürekli gelişim hedefi ile ilerlemek ve bununla birlikte Türk Elektronik-Aydınlatma sektörünün gelişmesi için çaba harcamaktadır. Ayrıca NOAS olarak markalaşma yönünde ilerleyerek sektörde dünya çapında saygın firmalar arasına girmek ve onlarla rekabet edebilmek başlıca misyonlarımız arasındadır.

Bununla birlikte amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyatla sizlere sunmaktır. Bu sayede tecrübeli teknik ekibimiz ile yenilikçiliği ve yaratıcılığı ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayıp en iyi hizmeti sağlamaktayız.

NOAS olarak yüzlerce müşteri referansımız ile birlikte güvenlerini kazandığımız ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile sizin için çalışıyoruz…

Misyonumuz

LED ve LED aydınlatmada bugün.

NOAS markasını kaliteden ödün vermeden sektörün zirvesine taşıyarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve bu sayede tüm süreç ve faaliyetleri en iyi şekilde yerine getirmek.

Vizyonumuz

NOAS yüksek teknoloji elektronik.

LED ve LED aydınlatma sektöründe ürün çeşitliliği, kalitesi, dinamizmi ve verimliliğiyle fark yaratan bir firma olmak ve sürekli yenilik içerisinde olup sektörü yönlendiren firma haline gelmek.

Kalite

Politikamız

– Müşteri beklentilerini doğru şekilde karşılayıp, müşteri memnuniyetini artırmak.
– Sürekli iyileşmeyi ve yenilikçi felsefeyi amaç edinmek.
– Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemek.
– Toplam kalite yönetim anlayışını benimsemek ve uygulamak.
– Alanlarında uzman, tecrübeli idari kadro ile çağdaş ve objektif yönetim anlayışı sağlamak.
– Kaliteden ödün vermeden en ekonomik doğru ürünler üretmek.
– Her türlü talebe hızlı ve doğru çözümler sağlamak.
– AR-GE faaliyetlerine önem veren öncü firma olmak.

NOAS Led Teknolojileri
Doğrudan şehrin kalbine.
Uzat elini ışığa, ışıkta hayat var.