YUSEM LED NOAS

Desteğe mi ihtiyacınız var? Her zaman yanınızdayız.

Yusem Led Elektronik Ticaret Limited Şirketinin ürettiği veya ithalatını yaptığı tüm marka ve ürünlerle ilgili destek alabileceğiniz kategoridir.

Ayrıca, ürünler ve ürünlere bağlı sertifikalar, önemli bilgiler, kronik nedenler ve bir çok bilgiye de bu sayfadan ulaşabileceksiniz. Sizlerin destekleriyle bu sayfa daha da iyileşecektir. Bizlere soru sormaktan lütfen çekinmeyin.

Renk Sıcaklığı Nedir Kapak Görseli
RENK SICAKLIĞI NEDİR?

Renk sıcaklığı, ışığın bir ortamdaki oluşturduğu görünen rengidir. Birimi “Kelvin” dir. Çok istenilen Lelvin derecesi se LED sistemlerde bulunmaktadır.

Ocak 22, 2021
BLOG
Lümen Nedir?
LÜMEN NEDİR ?

Işık akısı olarak da bilinen lümen kavramı, bir aydınlatma kaynağının her yöne yaydığı toplam ışık miktarını ifade eder. ” lm” sembolü ile ifade edilir.

Ocak 14, 2021
BLOG
Renksel Geriverim Orman Görseli
RENKSEL GERİVERİM NEDİR ?

Bir ışık kaynağının renksel özelligi, renksel geriverim indeksi ile tanımlanır. Birimi (Ra) olarak ifade edilir ve kullanılır.

Aralık 09, 2020
BLOG
5A, 12V, Şerit Led Adaptörü
12V ADAPTÖR İNCELEMESİ

Şerit LED’ler 12V DC gerilim ile çalışır. Bu sebeple şerit LED’imizi besleyecek bir güç kaynağına ihtiyacımız var. Eğer uzun ömürlü ve sorunsuz …

Nisan 06, 2017
BLOG
NOAS LED YL52-5001 ŞERİT LED İNCELEMESİ

Şerit led nedir? Işık yayan diyotlar veya LED’ler, ev aydınlatması, ofis, cafe, restaurantlar ve bir çok mimari projeler için giderek popüler hale geliyor.

Temmuz 02, 2018
BLOG
NOAS LED ŞERİT LED İNCELEMESİ

Normal akkor ve halojen lambalarla karşılaştırıldığında, düşük güç kullanımı, uzun ömür ve daha az ısı üretimi gibi pek çok yararı var.

Temmuz 02, 2018
BLOG
RGB ŞERİT LED NASIL BAĞLANIR?

Elimizdeki şerit ledin metresi 1,5 amper, kullanacağımız şerit ledin toplamı 5 metre olarak 7,5 amper çekmektedir.

Temmuz 28, 2017
BLOG
Şerit Led Nedir?
ŞERİT LED NEDİR? DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

Şerit led nedir? Işık yayan diyotlar veya LED’ler, ev aydınlatması, ofis, cafe, restaurantlar ve bir çok mimari projeler için giderek popüler hale geliyor.

Ocak 17, 2021
BLOG
Garanti Şartları
GARANTİ ŞARTLARI

Ürünün garanti süresi dahilinde bozulması durumunda, onarım geçen zamanı (gün bazında) garanti süresine eklenir.

Nisan 06, 2017
BLOG